Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Faktura-neplátce DPH a PDP ?  
     
  >>Dobrý den, mám před sebou fakturu od Neplátce DPH za
>>montáže lešení. Na faktuře má dovětek :
>>1/ Nejsem plátce daně DPH
>>2/ Podle §92 písmene a) zákona o DPH je plátce pro
>>kterého je plnění uskutečněno povinen doplnit daň DPH
>>21
>>%.
>>Zdá se mi to celé nesmyslné,myslím si, že bod 2/ by
>>na
>>této faktuře neměl být, když se jedná o fakturu
>>vystavenou Neplátcem DPH.
>>Jaký máte názor vy ? Děkuji.
>
>na faktuře má být pouze bod 1)
>vraťte k opravě, jinak mu vzniknou povinnosti k DPH

Mnohokrát děkuji za rychlou odpověď.
 
 
Autor zprávy: StáňaA
Čas zápisu: 14. 9. 2017 8:35 z adresy 109.81.214.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Faktura-neplátce DPH a PDP ?StáňaA - 14. 9. 2017
- Re: Faktura-neplátce DPH a PDP ?Jana N. - 14. 9. 2017
- Re: Faktura-neplátce DPH a PDP ?StáňaA - 14. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 349 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4304   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz