Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Nákup pozemku - DPH  
     
  >Dobrý den,
>potřebuji radu - pokud plátce DPH bude kupovat pozemek
>také od plátce DPH za účelem výstavby rekreačních
>objektů musí být vše s DPH ?
>Je pravda, že 1/1/2016 proběhla změna, kde bylo
>zrušeno osvobození ?
>Moc děkuji.

prostudujte § 56, podmínky osvobození a dodání s daní, stavební a nestavební pozemek
 
 
Autor zprávy: Jana N.
Čas zápisu: 14. 9. 2017 7:47 z adresy 195.5.186.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Nákup pozemku - DPHlaik - 13. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHJana N. - 14. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHlaik - 14. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHJana N. - 14. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHlaik - 14. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHJana N. - 14. 9. 2017
- Re: Nákup pozemku - DPHlaik - 14. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 280 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3104   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz