Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: PDP  
     
  >>>>>Prosím o radu.Vystavujeme FA v PDP a uvádíme na
>>>>>ně:DPH
>>>>>-doplní a přizná příjemce dle §92a-92e/máme nastaveno
>>>>>v programu/.Ted po nás chce jeden odběratel abychom
>>>>>fa
>>>>>přepracovali a dali tamtext:DPH-režim přenesení
>>>>>daňové
>>>>>povinnosti/daň odvede zákazník./přímo citace jeho
>>>>>požadavku/.Klidně to opravím, ale není to přece jedno
>>>>>a
>>>>>totéž?! Nebo uniko mi něco a musí se to takto
>>>>>vypisovat?
>>>>Opravu odběratel požaduje oprávněně. §29 odst.2
>>>>písm.c)
>>>>Hezký večer.
>>>Daný §-"daň odvede zákazník"...to tam ale přece
>>>máme.
>>V textu uvádíte pouze -doplní a přizná příjemce dle
>>...... Pokud máte ve vašem textu uvedeno i "daň
>>odvede
>>zákazník", neměl by mít už odběratel žádný problém.
>
>Odkaz na § nestačí. Máte v dokladu přímo uvedeno
>sdělení "daň odvede zákazník" ?
>Máme..DPH doplní a přizná příjemce...což je jinými slovy daň odvede zákazník, ne?
 
 
Autor zprávy: tara
Čas zápisu: 13. 9. 2017 21:59 z adresy 185.156.38.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
PDPtara - 13. 9. 2017
- Re: PDP.. - 13. 9. 2017
- Re: PDPtara - 13. 9. 2017
- Re: PDP.. - 13. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 317 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4557   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz