Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Stravování zaměstnanců - DPH  
     
  >>>>>>Dobrý den, prosím o radu.
>>>>>>
>>>>>>Nakupujeme obědy pro naše zaměstnance. Firma na obědy
>>>>>>přispívá 60 % (tedy více než 55 %), 55 % účtujeme
>>>>>>daňově a 5 % do daňově neuznatelných nákladů. Můžu si
>>>>>>při
>>>>>>nákupu oběda nárokovat DPH z celé částky nebo musím
>>>>>>jenom poměrnou část, která odpovídá 55 %?
>>>>>>Děkuji.
>>>>>máte nárok na odpočet DPH z celé hodnoty oběda
>>>>
>>>>Děkuji moc za odpověď. A kde bych to prosím našla v
>>>>zákoně
>>>§72/1 ZDPH
>>
>>
>>Řeším jinak, podle rady v níže uvedené informaci
>>http://www.dan-poradce.cz/informace/Info60.pdf
>>
>
>To co se vztahuje na stravenky platí i pro nákup jídla
>- obědů?

Paní Mirko děkuji za upozornění, článek je k provizím za stravenky od cizích subjektů.

 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 13. 9. 2017 20:03 z adresy 185.115.9.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 252 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   2365   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz