Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Dítě na ÚP  
     
  >Dobrý den, prosím o radu. Mám tu paní co její dcera
>ukončila
>základní školu a nahlásila se od 1.9.2017 na ÚP.
>Neuplatním jí odpočet za 9/2017 je to tak správně. Osopila
>se tu na mě ale určitě nárok nemá.Děkuji

Uvedené dítě je již zletilé? Nebo již není vyživovaným dítětem?

Viz. ZDP § 35c Daňové zvýhodnění pro poplatníky daně z příjmů fyzických osob
(6) Za vyživované dítě poplatníka se pro účely tohoto zákona považuje dítě vlastní, osvojenec, dítě v péči, která nahrazuje péči rodičů, dítě, které přestalo být u tohoto poplatníka z důvodu nabytí plné svéprávnosti nebo zletilosti v pěstounské péči, dítě druhého z manželů, vlastní vnuk nebo vnuk druhého z manželů, pokud jeho rodiče nemají dostatečné příjmy, z nichž by mohli daňové zvýhodnění uplatnit, pokud je
a) nezletilým dítětem, ..
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 13. 9. 2017 13:33 z adresy 185.115.9.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Dítě na ÚPLubor99 - 13. 9. 2017
- Re: Dítě na ÚPMaxx - 13. 9. 2017
- Re: Dítě na ÚPjasná. - 13. 9. 2017
- Re: Dítě na ÚP.. - 13. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 317 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4579   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz