Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: prosím zkušenější-odpočet na děti  

>>>>Já bych to nechala až na roční zúčtování.
>>
>>RZD není určeno k opravám chyb. Pokud se opravdu
>>jedná
>>o chybu mzdové, srovnala bych to v nejbližší mzdě.
>
>Zdravím, děkuji za odpovědi. Přikládním se k variantě,
>že to v září opravím, ale už teď mám obavy jak.
>Děkuji. Jarka
Jste povinna opravit. Za únor-červen 5x 2.534 a červenec, srpen 2x 2.734 (došlo ke zvýšení na druhé dítě), celkem 18.138 Kč. Vypočítáte normálně mzdy září a poté ručně opravíte kolonku "srážku" daně, aby bylo správně (srážka bude mínusem, aby se Vám přičetlo).
Dále musíte zohlednit ve Vyúčtování daně zálohové za rok 2017, podávané po skončení roku na FÚ. V prvním sloupci (kolik mělo být sraženo) uvedete správnou částku, třeba celkem 20.000 a druhém sloupci (kolik bylo skutečně sraženo) uvedete chybnou částku 24.534. V měsíci září, kdy jste provedla opravu, uvedete 20.000 a druhý sloupec 1.862 (20.000 mínus vratka 18.138), tím se Vám celý rok srovná do nuly. Opravy musíte vypsat na příslušnou Přílohu oprav. Já bych si ještě napsala svůj protokol oprav (únor: chybně-správně-rozdíl, atd.) a někam ho vložila, poté bych se pokorně zaměstnanci omluvila. Zdravím

Autor zprávy: EvaLi
Čas zápisu: 13. 9. 2017 10:08 z adresy 185.99.69.xxx

Váš e-mail:

spacer spacer spacer
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 280 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %

Ne 28 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3134   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz