Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Srážková daň u pronájmu movitých věc  
     
  >>Dobrý den, prosím o radu.
>>Máme pronajatou movitou věc od nerezidenta (rezident
>>ve FR). Ve smlouvě má uvedeno, že fakturovaná částka
>>nesmí být ponížená o žádné daně a poplatky. Takže co
>>je
>>na faktuře, zaplatím dodavateli.
>>My ale musíme odvést srážkovou daň. Je pro nás tato
>>sražená daň daňově uznatelným nákladem?
>dle mého názoru jde o nedaňový náklad dle §25/1/r ZDP

Děkuji za navedení na paragraf :-)
 
 
Autor zprávy: LB
Čas zápisu: 13. 9. 2017 10:02 z adresy 195.5.186.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 226 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   768   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz