Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Neví prosím někdo????  
     
  >>>>>Dobrý den,
>>>>>snažím se hledat, ale nebyla jsem úspěšná. Společník
>>>>>v.o.s. na nás přišel s dotazem, zda může sám sebe
>>>>>zaměstnat ve v.o.s. Mně to přijde jako nesmysl, ale
>>>>>nevím,
>>>>>čím mu to vyvrátit. Chce se zaměstnat, kvůli tomu, že
>>>>>používá služební automobil v.o.s. jako služební a náš
>>>>>daňový poradce přišel s tím, že by to měl být dańově
>>>>>neuznatelný náklad, protože není zaměstnanec. Nevíte
>>>>>prosím někdo?? Předem děkuji
>>>
>>>nezobrazuje se mi odpověď :o(
>
>Jsem si téměř jistá, že to nelze, protože v.o.s. je
>osobní společnost, nikoliv kapitálová. Obdobně jako
>živnostník (OSVČ) nemůže zaměstnat ve své "firmě" sám
>sebe. Ale neumím z hlavy citovat příslušné paragrafy. Snad
>se najde někdo chytřejší...
§103,104 ZOK....
 
 
Autor zprávy: vladík
Čas zápisu: 12. 9. 2017 16:31 z adresy 77.236.201.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
V.o.s.-společník zaměstnancem??rybulepetule - 12. 9. 2017
- Re: V.o.s.-společník zaměstnancem??pája - 12. 9. 2017
- Re: V.o.s.-společník zaměstnancem??rybulepetule - 12. 9. 2017
- Neví prosím někdo????rybulepetule - 12. 9. 2017
- Re: Neví prosím někdo????Eva M. - 12. 9. 2017
- Re: Neví prosím někdo????vladík - 12. 9. 2017
- Re: Neví prosím někdo????Rybulepetule - 12. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 291 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3244   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz