Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Pohřeb manžela  
     
  >>Prosím kolik dnů můžeme dát zaměstnankyni placené
>>volno při úmrtí manžela???
>>
>>Díky.
>
>
>Nařízení vlády č. 590/2006 Sb. kterým se stanoví okruh
>a rozsah jiných důležitých osobních překážek v práci
>Příloha k nařízení vlády č. 590/2006 Sb.
>Okruh a rozsah jiných důležitých osobních překážek v
>práci
>
>7. Úmrtí
>
>Pracovní volno s náhradou mzdy nebo platu se poskytne
>na
>
>a) 2 dny při úmrtí manžela, druha nebo dítěte a na
>další den k účasti na pohřbu těchto osob,
>
>Náhrada mzdy nebo platu podle tohoto bodu přísluší
>rovněž zaměstnancům uvedeným v § 317 zákoníku práce.
>
>https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2006-590
>
Takže pokud tomu rozumím tak 2dny + 1 den účast=3dny
 
 
Autor zprávy: loubasek
Čas zápisu: 12. 9. 2017 16:10 z adresy 80.95.118.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Pohřeb manželaloubasek - 12. 9. 2017
- Re: Pohřeb manželamirka..p - 12. 9. 2017
- Re: Pohřeb manžela.. - 12. 9. 2017
- Re: Pohřeb manželaloubasek - 12. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 226 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   695   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz