Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: DPH-uplatnění DPH z nákupu před regi  
     
  >>>>>Dobrý den.
>>>>>Jak se to prosím nyní s možností uplatnění DPH z
>>>>>nákupu firemního vozu, který byl zakoupen krátce před
>>>>>přidělením DIČ?
>>>>>Děkuji za info
>>>>>J.
>>>>
>>>>§ 79 ZDPH
>>>
>>>Nedovedu si představit, jak se bude párovat v
>>>kontrolním hlášení - dodavatel uvede plnění jako do
>>>10tis. Kč,
>>>jelikož naše DIČ nebude k dispozici.
>>
>>DIČ neslouží jen pro DPH. Máte ho, pokud již
>>existujete a jste přihlášeni k dani z příjmů.
>>Takže při nákupu nahlásit DIČ, i když ještě nejste
>>plátci.
>>
>>Odpočet dle § 79 se nepáruje, vůbec do KH nevstupuje.
>
>Děkuji za radu
>J.

Jen bych Vás chtěla upozornit, že dobrovolná registrace k DPH se může dost protáhnout, Finanční úřad u každého dobrovolného pláte zkoumá důvody.
 
 
Autor zprávy: mirka..p
Čas zápisu: 12. 9. 2017 13:12 z adresy 77.78.85.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 291 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3052   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz