Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: DPH-uplatnění DPH z nákupu před regi  
     
  >>>>Dobrý den.
>>>>Jak se to prosím nyní s možností uplatnění DPH z
>>>>nákupu firemního vozu, který byl zakoupen krátce před
>>>>přidělením DIČ?
>>>>Děkuji za info
>>>>J.
>>>
>>>§ 79 ZDPH
>>
>>Nedovedu si představit, jak se bude párovat v
>>kontrolním hlášení - dodavatel uvede plnění jako do
>>10tis. Kč,
>>jelikož naše DIČ nebude k dispozici.
>
>DIČ neslouží jen pro DPH. Máte ho, pokud již
>existujete a jste přihlášeni k dani z příjmů.
>Takže při nákupu nahlásit DIČ, i když ještě nejste
>plátci.
>
>Odpočet dle § 79 se nepáruje, vůbec do KH nevstupuje.

Děkuji za radu
J.
 
 
Autor zprávy: veveverka
Čas zápisu: 12. 9. 2017 12:15 z adresy 84.242.100.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 266 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   2247   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz