Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: DPH-uplatnění DPH z nákupu před regi  
     
  >>>Dobrý den.
>>>Jak se to prosím nyní s možností uplatnění DPH z
>>>nákupu firemního vozu, který byl zakoupen krátce před
>>>přidělením DIČ?
>>>Děkuji za info
>>>J.
>>
>>§ 79 ZDPH
>
>Nedovedu si představit, jak se bude párovat v
>kontrolním hlášení - dodavatel uvede plnění jako do 10tis. Kč,
>jelikož naše DIČ nebude k dispozici.

DIČ neslouží jen pro DPH. Máte ho, pokud již existujete a jste přihlášeni k dani z příjmů.
Takže při nákupu nahlásit DIČ, i když ještě nejste plátci.

Odpočet dle § 79 se nepáruje, vůbec do KH nevstupuje.
 
 
Autor zprávy: Maxx
Čas zápisu: 12. 9. 2017 12:10 z adresy 62.129.61.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 317 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4413   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz