Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Změna výplatního termínu  
     
  >Dobrý den.
>Prosím o radu ... Potřebovali bychom změnit datum
>výplatního termínu. Jak je potřeba to ošetřit ve vztahu k
>zaměstnancům?
>Zaměstnanci mají vyplatní termín v PS. Bude stačit jen
>vypracovat vnitřní směrnici nebo i dodatky PS? Jak to
>ošetřit co nejmíň bolestným způsobem. Děkuji za rady a
>názory a přeju hezký den.
Výplatní termín stanoví zaměstnavatel ve své kompetenci, o svém rozhodnutí zaměstnance informuje - buď přímo v PS nebo v informaci vydané podle § 37 odst. 1 ZP.
 
 
Autor zprávy: VH
Čas zápisu: 11. 9. 2017 13:24 z adresy 2a00:1028:838a:xxxx:xxxx
 
 
Váš e-mail:
 
Změna výplatního termínuB. - 11. 9. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 280 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   2989   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz