Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: nájem - doklad k přijaté platbě  
     
  >>Dobrý den,
>>
>>velmi prosím - firma, plátce DPH, bude pronajímat
>>jinému plátci nemovitost. Nájemné bude vč. DPH
>>placeno
>>měsíčně. Je prosím nutné každý měsíc k přijatému
>>nájemnému vystavit doklad k přijaté platbě nebo lze
>>ošetřit
>>nějak v nájemní smlouvě?
>>
>>Velmi děkuji
>>z.
>
>můžete vystavit na celý rok splátkový kalendář
>dle §31
>ZDPH
>https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2004-235?text=spl%C3%A1tkov%C3%BD%20kalend%C3%A1%C5%99

Perfektní, moc Vám děkuji, jste zlatíčko, hezký den
z.
 
 
Autor zprávy: z.
Čas zápisu: 11. 9. 2017 12:04 z adresy 77.48.23.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 291 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 72 %
 
Ne 28 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3072   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz