Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  výpočet insol.srážky  

Dobrý den, prosím o radu spíše o ujištění, že uvažuji správně, zaměstnanci se stal pracovní úraz, po ukončení prac.neschopnosti jsem vypočítala ztrátu na výdělku a zaslala na pojišťovnu, nyní zaměstnavateli pojišťovna zaslala hrubou ztrátu na výdělku na účet a zaměstnavatel musí rozpočítat zpětně kolik odvede ze ztráty na výdělku zaměstnanci a kolik na insolvenci, nejdříve jsem si hrubou ztrátu na výdělku zdanila s výplatou z měsíce srpna a čistou ztrátu na výdělku jsem si rozpočítala na jednotlivé měsíce v kterých byla neschopnost s ohledem počtů dní kolik v daném měsíci byl nemocný, poté ručně spočítala kolik by se mělo odvést na insolvenci v daný měsíc, pokud se ke mzdě, náhradě mzdy a nemocenské od OSSZ připočetla ztráta na výdělku a po vypočtení srážky odečetla odvod co byl odvedený v daném měsíci, tak pouze doodvedu zbytek. ztrátu na výdělku ¨jsem pouze zdanila, sociální a zdravotní se z tohoto neplatí, náhradu mzdy jsem započítávala celou z tohoto se neplatí ani daň, ani sociální a zdravotní)
děkuji za kontrolu

Autor zprávy: pv
Čas zápisu: 11. 9. 2017 11:00 z adresy 62.168.31.xxx

Váš e-mail:

výpočet insol.srážkypv - 11. 9. 2017
spacer spacer spacer
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 226 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %

Ne 27 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   787   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz