Hlavní navigace

Názor k dotazu Výzva KH - neuvedenoéDIČ od jenik - Re: neuvedeno DIČ_koho je to chyba .... me prijde,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 9. 2017 15:02

    jenik (neregistrovaný)

    Re: neuvedeno DIČ_koho je to chyba ....
    me prijde, ze tu radi kde kdo a necte nikdo ty dotazy a odpovedi od zacatku.

    1) odberatel nahlasil IC, ktere pri zadani do aresu ukaze, ze firma neni platce dph.
    2) firma si narokovala na nejake dic, ktere dodavatel ani nezna - firma registrovana nekde v EU a asi jsou tedy ve spolku ci co. To fakt nevymysli ze zidle nikdo
    3) je pekne ze se pokladni v marketu pta, ale to je jen z duvodu, ze markety se predhaneji a nechaji si s*at na hlavu.
    4) ja preci jako kupujici chci vratit DPH, ja jako kupujici si musim dat preci pozor abych mel spravny danovy doklad, ja mam tedy te pokladni v marketu rict ze tam chci to DIC.

    Kdyz jsou lidi nesvepravny, tak nemohou podnikat a chtit DPH vratit. KH uz chvilku funguje a po vyzve od FU se jdu podivat zda to mam ja dobre, nic nezjistuju a automaticky odesilam ze mam vse OK. tzv. rychlou odpoved. Az kdyz se ozve kupujici a slusne to zacne resit, tak to resim i ja.
    priklad proc to delam takto: Jednota s.d. dosla do takoveho stadia, ze 3 zamestnanci pracovali kazdy mesic cele 4 dny na odpovedich pro FU ohledne KH. Zaclo to byt neunosne. Muselo se resit kdy se otevrou datove schranky v mesici coz taky neslo, protoze tam chodi i jine veci, atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).