Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Prodej auta firmou  
     
  >>
>>Dobrý den,
>>
>>pokud je v technickém průkazu datum první registrace
>>vozu 13.4. 2005,
>>bude naše firma prodávat auto bez DPH, i když jsme
>>plátci ?
>>Děkuji za odpověď.
>pokud jde o osobní automobil, pak jde o prodej
>osvobozený od DPH dle §62 ZDPH
>ř. 50 a 51 přiznání

Děkuji za odpověď a přeji všem hezký zbytek dne.
 
 
Autor zprávy: I.S.
Čas zápisu: 10. 8. 2017 13:05 z adresy 87.249.154.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Prodej auta firmou I.S. - 10. 8. 2017
- Re: Prodej auta firmou allli - 10. 8. 2017
- Re: Prodej auta firmou I.S. - 10. 8. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 854 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3982   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz