Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  s.r.o. a zmena sidla - co je nutne?  

Ahoj,
na stare kancelari mi skoncila najemni smlouva a majitel podal k soudu navrh na vymaz sidla. Prisel mi dopis od soudu, ze mam do 15dnu zmenit sidlo spolecnosti, jinak mi ji mohou zrusit.

JSEM JEDINY JEDNATEL I SPOLECNIK.

Chci se proto poradit o dvou vecech :

1) pokud bych nereagoval, co se muze stat? Jde o to, ze nyni mam kancelar ktera je docasna a vim, ze se za rok, za dva budu stehovat, zrejme v ramci mesta, takze nechci, abych musel za rok zase platit NZ a kolek, atd. Proto jsem si chtel nechat sidlo na stare adrese do doby, nez si vyresim nove, stale sidlo. Ale asi to nepujde, ze?

2) je mozne nechat si do NZ zapsat pouze mesto a ne ulici a cislo? Abych nemusel menit NZ pri stehovani v ramci mesta? Pry to tak jde.

3) co potrebuji, aby to bylo co nejlevnejsi? Asi notarsky zapis? Dela se nejaky dodatek, nebo se musi vypracovat uplne novy?

Soucasne se zmenou budu resit i podrizeni se zakonu o obchodnich korporacich, uz jsem tady na to psal dotaz.

Dekuji za rady a preji hezky, slunecny den.

Autor zprávy: Petrrr
Čas zápisu: 18. 5. 2017 12:43 z adresy 107.167.108.xxx

Váš e-mail:

spacer spacer spacer
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 962 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %

Ne 27 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3554   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz