Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Prodej nemovitosti - DPH  
     
  >Prosím o radu zkušenější - s.r.o. (plátce DPH)
>pořídila v r. 2002 bytový dům se zahradou od fyzické
>osoby-nepodnikatele a neplátce DPH. Nyní dojde k prodeji domu
>také neplátci DPH. S.r.o. uplatní nárok na osvobození
>od DPH při prodeji nemovitosti a nebude odvádět žádnou
>DPH? V daňovém přiznání k DPH se prodejní cena
>neobjeví v žádném řádku? Děkuji za případnou odpověď.
prodej osvobozený od DPH bez nároku na odpočet dle §56 ZDPH se uvádí v ř. 50, příp. 51 (pokud byl zařazen v DM) přiznání
 
 
Autor zprávy: allli
Čas zápisu: 18. 5. 2017 10:50 z adresy 31.132.18.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
Prodej nemovitosti - DPHivama - 17. 5. 2017
- Re: Prodej nemovitosti - DPHallli - 18. 5. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 962 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3592   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz