Tisk stránky

Registrace

 

Registrace nového uživatele

Proč se registrovat?

Registrace uživatelského účtu na serveru business.center.cz Vám v první fázi umožní především pohodlnější práci s Diskuzním fórem našeho serveru:

  • Vaše přezdívka bude chráněna před zneužitím jiným uživatelem
  • nebudete muset opakovaně vyplňovat své údaje

Postupně budou funkce serveru dále rozšiřovány, např. předpokládáme možnost vyhledávání příspěvků uživatele, či posílání privátních zpráv mezi uživateli.

Do 31.12.2008 probíhá první fáze přednostních registrací

Chráněny jsou přezdívky používané v Diskuzním fóru našeho serveru. Pokud bude Vaše přezdívka obsazena jiným uživatelem, můžete do 31.12.2008 uplatnit námitku na adrese business@center.cz. O námitce rozhoduje provozovatel serveru, zpravidla podle počtu použití přezdívky v Diskuzním fóru.

  Registrace  
   
   
   
   
   
     
    právními podmínkami    
 
 

Význam položek

  • Jméno a Příjmení je Vaše skutečné jméno. Není zveřejněno ostatním uživatelům, je však povinné.
  • Přihlašovací jméno je Vaše uživatelské jméno, kterým se budete identifikovat při přihlašování do systému (login). Přihlašovací jméno nelze dodatečně měnit. Přihlašovací jméno smí obsahovat pouze písmena, číslice, tečku, pomlčku (mínus) nebo podtržítko a musí být unikátní. Musí mít 4-20 znaků.
  • Přezdívka slouží k Vaší identifikaci vůči ostatním uživatelům. Pod tímto označením se budou zobrazovat například Vaše příspěvky do Diskuzního fóra. Můžete použít své plné jméno, nebo jméno smyšlené. Přezdávka musí být unikátní a nezaměnitelná (protest proti používání zaměnitelné přezdívky můžete podat prostřednictvím adresy business@center.cz, přednost mají dřívější registrace.
  • Email slouží zejména k aktivaci Vašeho účtu. Bez funkční e-mailové adresy se Vám nepodaří účet aktivovat. Vaše adresa nebude zveřejněna, pokud to sami nepovolíte (např. zaškrtnutím příslušné volby v Diskuzním fóru), ani nebude použita pro zasílání nevyžádaných obchodních sdělení.

Proces registrace

Po odeslání registračního formuláře Vám bude zaslán e-mail s heslem a aktivačním kódem, proto je nutné zadat funkční e-mailovou adresu. Ke svému uživatelskému účtu se můžete přihlásit až po úspěšně dokončené aktivaci. Heslo si budete moci změnit.

Pokud nebude Vaše registrace aktivována do 24 hodin, bude Váš účet zrušen.

spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 954 lidí

Souhlasíte se zvýšení minimální mzdy na 12 200 Kč?

Ano 73 %
 
Ne 27 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4708   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz