Tisk stránky

Vyhledávání pro Internet Explorer 7

 

Vyhledávání na business.center.cz, v Obchodním rejstříku, ARESu a další

Internet Explorer 7, který byl 19. 10. 2006 vydán a je ke stažení na webu Microsoftu, podporuje tzv. poskytovatele vyhledávání OpenSearch. Jednoduše řečeno můžete po krátkém nastavení přímo z vyhledávacího pole Internet Exploreru hledat na business.center.cz, v Obchodním rejstříku, ARESu či jiném oblíbeném serveru, který tuto technologii podporuje:

Vyhledávání Internet Explorer

Server business.center.cz tuto technologii nejenom podporuje, ale mimo tří vlastních základních vyhledávání (fulltext, slovník pojmů, diskuzní fórum) Vám nabízí i další užitečná vyhledávání - např. v obchodním rejstříku, ARESu atp.

Vyhledávání lze využít dvěma způsoby. Dočasně, pouze během Vaší návštěvy serveru, nebo trvale, instalací příslušného poskytovatele vyhledávání.

Vyhledávání během návštěvy serveru

Pokud nechcete jednotlivé typy vyhledávání na svém počítači uchovávat (nechcete si instalovat tzv. poskytovatele vyhledávání), pak můžete využívat základní tři typy vyhledávání pouhým navštívením serveru business.center.cz. Během prohlížení našeho serveru se Vám šipečka u vyhledávacího pole obarví na oranžovou barvu, která indikuje, že server dává k dispozici svá vyhledávání a můžete je během jeho návštěvy využít:

Vyhledávání Internet Explorer

Typy vyhledávání, které nemáte trvale instalovány a jsou k dispozici pouze během návštěvy serveru, jsou označeny žlutou hvězdičkou. Pro využití takovéhoto "průběžného" vyhledávání stačí jen kliknutím na šipečku zvolit požadovaný typ vyhledávání a následně vyplnit a odeslat hledaný výraz (stisknutím klávesy Enter nebo kliknutím na tlačítko lupy). Pokud máte již výraz vyplněn, pak pouhým přepínáním typů vyhledávání zobrazujete výsledky.

Vyhledávání trvalé

Pokud chcete mít jednotlivá vyhledávání k dispozici i v době, kdy zrovna neprohlížíte naše stránky, nebo chcete využít další užitečné typy vyhledávání, které jsme pro Vás připravili, pak je potřeba příslušné poskytovatele vyhledávání instalovat. Pro základní tři typy vyhledávání to lze udělat přímo volbou "Add Search Providers" z vyhledávacího menu. Libovolný typ vyhledávání můžete též instalovat výběrem z následující nabídky:

Volba typu vyhledávání z výše uvedené nabídky Vám zobrazí potvrzovací dotaz, zda chcete vybraného poskytovatele vyhledávání opravdu instalovat. Potvrzením tlačítkem "Add Provider" (Přidat poskytovatele) se Vám vybraný typ vyhledávání přidá do vyhledávací nabídky a nezmizí odtamtud ani opuštěním našeho serveru.

Vyhledávání Internet Explorer

Instalace poskytovatele vyhledávání se nemusíte obávát. Do Vašeho počítače se neinstaluje žádný spustitelný kód, pouze maličký XML soubor o několika řádkách textu, které popisují vyhledávací technologii.

Pokud byste chtěli některý typ vyhledávání odinstalovat, je to možné přes volbu "Change Search Defaults...", vybrat ze seznamu vyhledávání, které chceme odebrat a následně tlačítko "Remove".


spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 6872 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 22 %
 
Informace o účetnictví 13 %
 
Právní problematiku 9 %
 
Vzory šablon/smluv 13 %
 
Diskuzní fórum 13 %
 
Glosář pojmů 9 %
 
Informace o daních 10 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 11 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí