Reklama


Daňová přiznání k vyplnění v Excelu

I pro letošní daňovou sezónu jsme pro Vás připravili šablony daňových přiznání k pohodlnému vyplnění v Excelu, s mnoha vzorci, které za Vás výši daně vypočtou automaticky. Nově jsme pro Vás připravili nové možnosti pořízení šablon, pokud jich potřebujete více, nebo Vám platba přes SMS nevyhovuje.

 

Nepoučitelní obchodníci. Na pultech obchodů se objevuje stále více padělků

[1 minuta čtení] Boj s prodejem padělaných výroků se příliš nedaří. Obchodníci je nabízí stále častěji. Při koupi jakých značek by se měl mít zákazník na pozoru? První tři měsíce tohoto roku nepřinášejí zrovna lichotivá čísla, co se prodeje padělaných výrobků týká. Jen za první čtvrtletí odhalila a následně zabavila Česká obchodní inspekce 13 500 kusů padělků v hodnotě originálů 32 milionů korun.

 

FOTOGALERIE: Na všechno, co si chce zákazník koupit, musí mít vlastní nádobu

[1 minuta čtení] Pro potraviny jen s vlastní nádobou. Jak se podniká obchodu, který svůj byznys postavil na prodeji bez obalu? Server Podnikatel.cz navštívil obchod, který svou myšlenku postavil na tom, že chce minimalizovat odpad, kterého je už teď nadmíru, a šetřit tak přírodu.

 

Obliba operativního leasingu stále roste. Dá se odečíst z daní

[4 minuty čtení] Operativní leasing je stále oblíbenější. Proč tomu tak je? A jaké jsou v této oblasti trendy? Operativní leasing je oblíbený pro jednoduchost a bezstarostnost této služby.

 

Český podnikatel trémista na největší e-commerce konferenci v Latinské Americe

[4 minuty čtení] Život podnikatele předkládá momenty, kdy je nutné vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco ulítlého. Třeba přednášet na největší e-commerce konferenci. Tak jsem vystoupil na VTEX day, největší digital a e-commerce konferenci v Latinské Americe. Já, který jsem omdlíval z trémy, když mě paní učitelka zkoušela u tabule.

Novinky na serveru

28.5. - Smlouva o zpracování osobních údajů

Přidali jsme pro Vás novou šablonu dle aktuální problematiky GDPR. Předmětem této Smlouvy je úprava vzájemných práv a povinností smluvních stran při zpracování ssobních údajů, které zpracovatel získá v souvislosti s poskytováním svých služeb .

28.5. - Zpracovatelská smlouva s externí účetní firmou

Přidali jsme pro Vás novoý vzor smlouvy dodateku ke zpracovatelské smlouvě s externí účetní firmou. Správce a zpracovatel uzavírají za účelem ochrany osobních údajů podle čl. 28 a násl. Nařízení (EU) 2016/679 tento dodatek o zpracování ochraně osobních údajů.

28.1. - Přiznání k dani silniční - interaktivní formulář

31. ledna je řádný termín pro podání přiznání k dani silniční. Nabízíme Vám formulář pro Excel, který Vám pomocí vzorců pomůže přiznání snadno vyplnit a vytisknout. Výsledek je možné i uložit ve formátu XML a použít pro podání přes Portál daňové správy nebo datovou schránku.

26.1. - Uplatnění nároku na vrácení spotřební daně dle § 56 a násl.

Formulář přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně podle § 56 a následujících (vracení daně z minerálních olejů osobám užívajícím tyto oleje pro výrobu tepla) je pro Vás nyní ke stažení.

26.1. - Daň ze zemního plynu

Formulář přiznání k dani ze zemního plynu je pro Vás nyní ke stažení.

26.1. - Daň z pevných paliv

Formulář přiznání k dani z pevných paliv je pro Vás nyní ke stažení.

26.1. - Daň z elektřiny

Formulář přiznání k dani z elektřiny je pro Vás nyní ke stažení.

15.1. - Oznámení o osvobozených příjmech

Nová šablona oznámení o osvobozených příjmech musí podat každý občan, kdo realizuje příjem vyšší než 5.000.000 Kč, který je od daně z příjmů osvobozen ( např. prodej nemovitosti po 5 letech, prodej podílu sro po 5 letech apod. ) je nyní ke stažení.

15.1. - Výpočet daně z příjmů fyzických osob

Výpočet daně a daňového zvýhodnění u daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků je nyní ke stažení.

15.1. - Žádost o poukázání chybějící částky vyplacených bonusů

Žádost o poukázání chybějící částky vyplacené plátcem daně poplatníkům na daňových bonusech je nyní ke stažení.

15.1. - Souhrnné hlášení k dani z přidané hodnoty

Souhrnné hlášení a následné souhrnné hlášení k dani z přidané hodnoty je pro vás nyní ke stažení.

9.1. - Přiznání k dani z příjmů s přehledy pro OSSZ a ZP

Poslední chybějící verze šablony přiznání k dani z příjmů - pro fyzické osoby podnikající, s přehledy pro sociální a zdravotní pojišťovnu, pro osoby vedoucí/nevedoucí podvojné účetnictví.

5.1. - Výpočet záloh k dani silniční

Nová verze výpočtového formuláře pro zálohy daně silniční v roce 2018.

4.1. - Přiznání k dani silniční

Nová verze šablony Přiznání k dani silniční za rok 2017.

4.1. - Přiznání k dani z nemovitostí

Nová verze šablony Přiznání k dani z nemovitostí pro rok 2018.

Aktuálně

včera Ministerstvo spravedlnosti zprovoznilo nový webový portál s informacemi pro dlužníky i věřitele. Pilířem stránek je navýšit informovanost lidí o právních úpravách exekucí, ale také usnadnit orientaci dlužníků a dalších lidí v konkrétních životních situacích. více

21.6. Ministerstvo financí vydalo přehled často kladených dotazů a jejich odpovědí k problematice sestavování účetních výkazů. více

21.6. Vláda na svém jednání v úterý 19.6.2018 odsouhlasila zvýšení státem dotovaných úvěrů na byty a rodinné domy pro mladé rodiny, což by mělo zvýšit dostupnost bydlení. více

20.6. Vláda schválila materiál Ministerstva financí Příprava státního rozpočtu České republiky na rok 2019, který obsahuje předběžný návrh příjmů a výdajů podle jednotlivých kapitol a vytváří prostor pro realizaci klíčových vládních priorit. Návrh státního rozpočtu počítá s celkovými příjmy 1 431,6 mld. Kč, výdaji 1 481,6 mld. Kč a saldem ve výši – 50 mld. Kč. více

20.6. Dnešním dnem je splatná daň z příjmů. Tato daň je měsíční odvod úhrnu sražených záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti více

18.6. Vláda na svém jednání schválila návrh Ministerstva financí novelu zákona o EET. Tato novela upravuje 3. a 4. fázi evidenci tržeb.Novela obsahuje možnost podnikatelů evidovat své tržby off-line, snížení DPH na vodné, stočné a stravovací i odborné služby a novela vrací povinnost uvádět na účtenkách DIČ. více

18.6. Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů jednali na svém jednání o možnosti zvýšení minimální mzdy. Cílem jednání bylo, aby v příštím roce byla minimální mzda na 13 000 Kč, nebo 13 200 Kč, což má odpovídat 40 % průměrné hrubé mzdy. více

15.6. Dnešním dnem je splatná čtvrtletní nebo pololetní záloha na daň z příjmů. více

11.6. Dnešním dnem je splatná spotřební daň za období duben 2018 (mimo spotřební daň z lihu). více

11.6. Průměrná mzda vzrostla v prvním kvartálu 2018 o 8,6 % (medián mezd činil 25 674 Kč) nejvíc za posledních deset let. Za toto období se příjmy zvýšily nominálně celkem o 40,7 %. Dle Josefa Středuly máme však v ČR stále třetinové mzdy oproti EU. více

 

spacer spacer spacer
Nahoru

Vyhledávání

Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
Aktuální kurzový lístek
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 61 lidí

Co využíváte na stránkách Business centera nejvíce?

Vyhledávání v zákonech 15 %
 
Informace o účetnictví 8 %
 
Právní problematiku 7 %
 
Vzory šablon/smluv 18 %
 
Diskuzní fórum 25 %
 
Glosář pojmů 8 %
 
Informace o daních 5 %
 
Zjištění novinek pomocí aktualit 15 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících

Provozovatel: Internet Info s. r. o., Osobní údaje | Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o., reklama a soukromí