Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Proplacení svátku u měsíční mzdy??  
     
  >>>Slyšela jsem , že od roku 2007 se svátek při měsíční
>>>mzdě proplácí průměrem jako u náhrad za dovolenou.
>>>Nějak se mi to nezdá. Nikde jsem to nenašla , co Vy
>>>na
>>>to
>>>??? Dík Pišta
>>
>>ZP §115 nebo o tom píší v MÚ 2/07
>>protože zaměstnancům odměňovaným mzdou nemůže být za
>>svátek, který připadl na jejich obvyklý pracovní
>>den,
>>poskytována mzda, přísluší jim náhrada mzdy, nelze
>>ani
>>tento svátek zahrnovat do odpracované doby - ted je
>>to stejné jako např. u dělníků
>
>No já bych řekla, že §115 řeší svátek pokud je
>odpracovaný!!!!!!
>To znamená, je svátek a já jdu do práce.
>Proplacený svátek u mě znamená, že nejdu do práce a
>dostanu celou měsíční mzdu, jako bych pracovala.Tam však
>není náhrada mzdy.

díky za názory.Něco jiného je když bude pracovník placený měsíční mzdou ve svátek pracovat. Pak dle mne nemá nárok tak jako dělníci na proplacení svátku a dostanou zaplaceny hodiny +100% příplatku . Mám pravdu ???Nevím!!! Pišta
 
 
Autor zprávy: Pišta
Čas zápisu: 9. 2. 2007 10:05 z adresy 89.102.175.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 261 lidí

Jste spokojeni s výsledkem voleb?

Ano 31 %
 
Ne 69 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2014 HAVIT, s.r.o.   |   2209   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz