Tisk stránky

Diskuzní fórum

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Půlden dovolená (za přesčas)  

Moc všem děkuji za reakce. Pravděpodobně jsem byl nepochopen.. Rád bych si za přesčasy vybral volno, tedy pokud mám 8 hodin přesčas, rád bych si vzal tedy jeden celý den (8 hodin) volno. Ovšem ve firmě to takto nejde. Buď si můžu vzít jen půl dne (4 hodiny) volno za přesčas a zbytek dojít do práce nebo si vzít půl dne za přesčas a zbytek lékaře nebo volno z dovolené.. Přesčasy zaměstnavatel neproplácí, ale vlastně ani není pořádně možnost si vybrat za přesčasy volno.. Zajímá mě ale, jestli je vůbec legální, že zaměstnavatel může přesčasy neproplácet, ale ani neumožnit vzít si celý den (8 hodin) volno.

Doplňuji, že bych si rád vzal celý den volno, o propustku k lékaři mi vůbec nejde.. Jde mi o to, že je povolený volný jen půl den za přesčasy. A co dělat, pokud přesčasy nevyberu volnem a zaměstnavatel ani tak přesčasy neproplatí?

Autor zprávy: Karlík
Čas zápisu: 11. 8. 2017 19:52 z adresy 188.191.48.xxx

Váš e-mail:

Půlden dovolená (za přesčas)Karlík - 10. 8. 2017
- Re: Půlden dovolená (za přesčas)Líba - 10. 8. 2017
- Re: Půlden dovolená (za přesčas)Karlík - 10. 8. 2017
- Re: Půlden dovolená (za přesčas)VH - 10. 8. 2017
spacer spacer spacer
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 281 lidí

Zadluženost českých domácností stoupla o 12 miliard. Má Vaše domácnost dluhy?

Ano 48 %

Ne 52 %

Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   2755   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz