Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Pronájem auta kvartál.plátcem,kdy DU  
     
  >>>>>Prosím o radu. Jsme sro kvartální plátce DPH.
>>>>>Pronajímáme své firemní auto jiné firmě. Je možné
>>>>>fakturovat
>>>>>nájem vždy za celé čtvrtletí? Např. srpnu za celý 3Q?
>>>>>Domníváme se, že DUZP je uskutečněno nejpozději v
>>>>>poslední den zdaňovacího období, není-li dříve
>>>>>zaplaceno či
>>>>>vystaven doklad. Je tomu tak nebo se mýlíme? Prosíme
>>>>>o
>>>>>odkaz na paragrafy. Děkujeme.
>>>>
>>>>§21/3 ZDPH
>>>
>>>Nojo, ten text jsme četli už několikrát. Ale nevíme,
>>>kdy že je to DUZP v našem případě. Můžeme tedy dnes
>>>11.srpna vystavit fakturu za pronájem za celé
>>>3.čtvrtletí
>>>a jako DUZP tam uvést 11.srpna? (Omlouváme se za
>>>natvrdlost...)
>>
>>ANo, uskutečníte zdanitelné plnění dnem vystavení
>>daňového dokladu :o)
>
>Ještě prosím poslední dotaz. Pokud tedy nebude placeno
>dříve, můžeme fakturovat nejpozději 15.10. za celé
>3.čtvrtletí? Datum vystavení 15/10, DUZP 30/9, je to tak?
>A DPH odvedeme za 3Q a bude to v pořádku? Děkujeme za
>Vaši trpělivost... posíláme virtuální růžičku @-

Pokud budete vystavovat fakturu až po konci kvartálu, bude to jak píšete
 
 
Autor zprávy: mirka..p
Čas zápisu: 11. 8. 2017 13:21 z adresy 77.78.85.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 284 lidí

Zadluženost českých domácností stoupla o 12 miliard. Má Vaše domácnost dluhy?

Ano 48 %
 
Ne 52 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3699   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz