Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Pronájem auta kvartál.plátcem,kdy DU  
     
  >Prosím o radu. Jsme sro kvartální plátce DPH.
>Pronajímáme své firemní auto jiné firmě. Je možné fakturovat
>nájem vždy za celé čtvrtletí? Např. srpnu za celý 3Q?
>Domníváme se, že DUZP je uskutečněno nejpozději v
>poslední den zdaňovacího období, není-li dříve zaplaceno či
>vystaven doklad. Je tomu tak nebo se mýlíme? Prosíme o
>odkaz na paragrafy. Děkujeme.

§21/3 ZDPH
 
 
Autor zprávy: mirka..p
Čas zápisu: 11. 8. 2017 13:04 z adresy 77.78.85.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 284 lidí

Zadluženost českých domácností stoupla o 12 miliard. Má Vaše domácnost dluhy?

Ano 48 %
 
Ne 52 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4354   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz