Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Dovolená  
     
  >>>>Dobrý den, zaměstnanec nastoupil do PP 18.4.2017.
>>>>Pracovní poměr ukončí 31.8.2017. Ve firmě je roční
>>>>nárok
>>>>dovolené 20 dní. Takže mu bude proplaceno 7 dní
>>>>dovolené? Děkuji za radu.
>>>
>>>Málo informací pro kontrolu, navíc 7 dní nárok určitě
>>>není. Buď 6,5 dne nebo 8,5 - podle splnění všech
>>>podmínek - viz § 211 až 223 zákoníku práce
>>
>>Musíte napsat, zda měl do 17.4. jiného zaměstnavatele
>>a zda měl u vás nějakou nemoc, OČR nebo neplacené
>>volno.
>
>Podle zápočťáku pracoval u jiného zaměstnavatele od
>3.4. do 6.4.2017. Nemoc měl od 3.7. do 14.7.2017.
>Děkuji.

Takže u vás odpracoval alespoň 60 směn, nárok má na 6,5 dne dovolené.
 
 
Autor zprávy: jasná.
Čas zápisu: 11. 8. 2017 8:57 z adresy 91.139.11.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
DovolenáIna - 11. 8. 2017
- Re: Dovolenáall - 11. 8. 2017
- Re: Dovolenájasná. - 11. 8. 2017
- Re: DovolenáIna - 11. 8. 2017
- Re: Dovolenájasná. - 11. 8. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 284 lidí

Zadluženost českých domácností stoupla o 12 miliard. Má Vaše domácnost dluhy?

Ano 48 %
 
Ne 52 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   4464   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz