Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: doklad bez firmy  
     
  >Dobrý den. Majitel mi dal účtenku za hotové ve výši
>30tis. Kč, ale na dokladu není naše firma vůbec
>odvedená. Abych si mohla nárokovat DPH, musím mít doklad s
>náležitostmi daňového dokladu - chápu to dobře? Pokud
>nebudu mít správný doklad - DPH si nárokovat nemůžu - že?
>Děkuji

ZDPH
§ 73 Podmínky pro uplatnění nároku na odpočet daně
(5) Neobsahuje-li doklad pro prokázání nároku na odpočet daně všechny předepsané náležitosti daňového dokladu, lze nárok prokázat jiným způsobem.

Pokud na druhé straně nemají u daného plnění uvedeno DIČ odběratele, tak minimálně po uplatnění odpočtu DPH a odevzdání KH bude následovat POP

 
 
Autor zprávy: ..
Čas zápisu: 18. 5. 2017 12:03 z adresy 185.115.9.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
doklad bez firmybrko - 18. 5. 2017
- Re: doklad bez firmy.. - 18. 5. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 299 lidí

Zaslouží si Jiří Kajínek milost od prezidenta Miloše Zemana?

Ano 52 %
 
Ne 48 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3562   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz