Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: Neplátce DPH a přeprava pro plátce v  
     
  >Dobrý den a prosím, nejsem plátce DPH a fakturoval
>jsem plátci v ČR přepravu zboží v EU (ČR-SR-ČR). Je pro
>mě povinnost se k DPH registrovat jako osoba
>registrovaná??? Moc děkuji.
pokud jste fakturoval tuzemskému plátci, pak je místo plnění v ČR dle §9/1 ZDPH a nemusíte se registrovat k DPH jako identif. osoba
 
 
Autor zprávy: allli
Čas zápisu: 18. 5. 2017 8:37 z adresy 31.132.18.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 346 lidí

Začali jste navštěvovat restaurace po vydaní plošného zákazu kouření?

Ano 49 %
 
Ne 51 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   2103   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz