Tisk stránky

Diskuzní fórum

 

 

Nová zpráva Nová zpráva Seznam zpráv
  Re: PDP ve stavebnictví neplátci  
     
  >Dobrý den,
>
>prosím zkušenější o radu, nemám žádné zkušenosti.
>
>S.r.o., plátce DPH, dělalo pro SVJ, neplátce DPH,
>staveb. práce spadající do přenesené daňové povinnosti.
>
>Myslím si dobře, že fakturu vystaví s.r.o. s 21% DPH a
>odvede také s.r.o. ???
>Na řádku 1 ???
>
>Děkuji moc
faktura s DPH a sazba 15 nebo 21% -viz §48 a §49 ZDPH
 
 
Autor zprávy: allli
Čas zápisu: 17. 5. 2017 7:51 z adresy 31.132.18.xxx
 
 
Váš e-mail:
 
PDP ve stavebnictví neplátciVJ - 17. 5. 2017
- Re: PDP ve stavebnictví neplátciallli - 17. 5. 2017
- Moc děkuji, hezký denVJ - 17. 5. 2017
spacer spacer spacer
Nahoru
Probíhá načítání...
Slovník pojmů
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:
Nová registrace Zapomenuté heslo
E-mail zpravodaj

Přihlašte se k odběru e-mailového zpravodaje, který Vás upozorní na novinky našeho serveru

Anketa - hlasovalo 299 lidí

Zaslouží si Jiří Kajínek milost od prezidenta Miloše Zemana?

Ano 52 %
 
Ne 48 %
 
Výsledky anket
Vyhledávání v rejstřících
© 1998 - 2017 HAVIT, s.r.o.   |   3594   |   ISSN 1213-7235   |   e-mail: business@center.cz